HAKKIMIZDA

Yurt içi ve yurt dışında sinema ve reklam sektörünün farklı alanlarına hizmet sağlamış şirketimiz, İzmir merkezli olarak faaliyetlerine 2019 yılında başlamıştır. Şirketimiz SOFILM film yapımı, belgesel ve video prodüksiyon alanlarında hizmet vermekte olup, tüm yapım süreçlerinde amaca en uygun cihazları ve ekipmanları kullanmaktadır. Ayrıca hedef kitlede bilinirliliği sağlamak, konvansiyonel ve yeni medyada rekabet gücünü arttırmak isteyen firmalar için, kurumsal imaj yönetimi ve dijital görünürlülük stratejileri hazırlıyoruz. Yapımcılık ve yönetmenlik gibi sektörel alanlarda ilerlemek/yatırım yapmak isteyen müşterilerimiz için butik (birebir, 3 kişilik), uygulamalı ve teorik film yapım eğitimleri; kurumların çalışan ve yöneticilerine yönelik senaryo yazarlığı, öykü anlatıcılığı, film analizi gibi verimlilik kapasitelerini arttırıcı eğitim danışmanlığı hizmetleri sağlıyoruz. Firmamız, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Telif Hakları Genel Müdürlüğü Sinema Eseri Sürekli Yapımcı Belgesine sahip olup, İzmir Ticaret Odası ve SE-YAP (Sinema Eseri Yapımcıları Meslek Birliği) üyesidir.

belgesel yapımı

Gerçekliğin hikayesini anlatmak için belgeselin dilini kullanıyoruz. Bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışında onlarca belgesel projesi gerçekleştirmiş ekibimiz ile, belgesel yapım ve post prodüksiyon sürecini güvenli bir şekilde tamamlıyoruz.

NEDEN SOFILM?

İş teslim süremizi ve verdiğimiz hizmetleri garantiliyoruz.

Belirsiz sürelerden, uçu açık revizyon tarihlerinden ve sürpriz ek bütçelerden hoşlanmıyoruz. Projelerin başlangıç ve bitiş tarihlerini belirlenen süre sonuna kadar teslim etme garantisi veriyoruz. Ayrıca Post prodüksiyon aşamasında yeni nesil teknolojik ekipmanlar ile RAW DNG gibi yüksek boyuttaki dosyalarınız dahil olmak üzere her türlü video dosyalarınızı sorunsuzca işliyoruz. Sadece proje süresince değil, proje teslim sonrası yaşanabilecek her türlü soruna karşı SOFILM ekibi olarak teknik destek sağlamaya devam ediyoruz.