HAKKIMIZDA

2009 yılından bu güne kadar sinema ve reklam sektörünün farklı alanlarda çalışmış olan ekibimiz, SOFILM çatısı altında birleşerek Türkiye merkezli olmak üzere yurtiçi ve yurtdışında faaliyetlerine başlamıştır.  Şirketimiz bünyesinde Sony A7 III ve Blackmagic Ursa Cinema Camera gibi güncel teknolojik ekipmanlar bulunmakta olup, verdiğimiz tüm hizmetlerimizde amaca en uygun cihazlar kullanılmaktadır. Hedef kitlede bilinirliliği sağlamak, konvansiyonel ve yeni medyada rekabet gücünü arttırmak isteyen firmalar için, kurumsal imaj yönetimi ve dijital görünürlülük stratejileri hazırlıyoruz. Yapımcılık ve yönetmenlik gibi sektörel alanlarda ilerlemek/yatırım yapmak isteyenler için butik (birebir, 3 kişilik), uygulamalı ve teorik sinema eğitimleri; kurumların çalışan ve yöneticilerine yönelik senaryo yazarlığı, öykü anlatıcılığı, film analizi gibi verimlilik kapasitelerini arttırıcı eğitim danışmanlığı hizmetleri sağlıyoruz. Firmamız, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Telif Hakları Genel Müdürlüğü Sinema Eseri Yapımcı Belgesine sahip olup, İzmir Ticaret Odası ve Türkiye Sinema Eseri Sahipleri Meslek Birliği üyesidir.

belgesel yapımı

Gerçekliğin hikayesini anlatmak için belgeselin dilini kullanıyoruz. Bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışında onlarca belgesel projesi gerçekleştirmiş ekibimiz ile, belgesel yapım ve post prodüksiyon sürecini güvenli bir şekilde tamamlıyoruz.

NEDEN SOFILM?

İş teslim süremizi ve verdiğimiz hizmetleri garantiliyoruz.

Belirsiz sürelerden, uçu açık revizyon tarihlerinden ve sürpriz ek bütçelerden hoşlanmıyoruz. Projelerin başlangıç ve bitiş tarihlerini belirlenen süre sonuna kadar teslim etme garantisi veriyoruz. Ayrıca Post prodüksiyon aşamasında yeni nesil teknolojik ekipmanlar ile RAW DNG gibi yüksek boyuttaki dosyalarınız dahil olmak üzere her türlü video dosyalarınızı sorunsuzca işliyoruz. Sadece proje süresince değil, proje teslim sonrası yaşanabilecek her türlü soruna karşı SOFILM ekibi olarak teknik destek sağlamaya devam ediyoruz.

© 2020 by SOFILM AND CO. info@sofilm.com.tr